III Koncert Kolęd dla seniorów „Chwalmy Boże Dziecię"

W dniu 28-01-2020r. po raz 3 odbył się Koncert Kolęd dla seniorów „Chwalmy Boże Dziecię”. O godzinie 16 licznie zgromadzeni seniorzy zostali powitani przez Kierownika Gminnej Biblioteki i Ośrodka Kultury w Niedźwiedziu, następnie ks. Proboszcz Marek Wójcik rozpoczął spotkanie modlitwą i błogosławieństwem wszystkich zgromadzonych. Kolejno głos zabrał Wójt Gminy Niedźwiedź witając wszystkich przybyłych. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli piękne Jasełka w wykonaniu dzieci z Samorządowego Przedszkola
w Niedźwiedziu. Na koniec występu dzieci obdarowały wszystkich seniorów upominkami. Nasze spotkanie uświetniły występy kapeli Kaczory oraz Zespołu Porębiański Ród, którzy wspólnie z seniorami kolędowali i umilali czas wszystkim przybyłym. Na zakończenie spotkania swoją obecnością zaszczyciła nas Gminna Orkiestra Dęta w Niedźwiedziu pod kierownictwem p. Sylwii Karpierz. Wszyscy zaproszeni zostali ugoszczeni ciepłym posiłkiem.

Dziękujemy sponsorom oraz wolontariuszom, którzy pomogli w organizacji niniejszego wydarzenia!

Kolędowanie dla Seniorów

Utworzono dnia 03.02.2020, 15:53