Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ogłoszenia

Z przykrością oznajmiamy, że tegoroczna "Majówka u Orkana", jak również II Gminny Dzień Dziecka nie odbędą się ze względu na paującą sytuację epidemiologiczną i zakaz zgromadzeń.

.................................................................................................................................................................................................................................................

Podczas konferencji prasowej z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego poinformowano o wprowadzeniu II etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, w tym o częściowym zniesieniu restrykcji dotyczących bibliotek, które będą otwierane od 4 maja br.

Ważne!

Instytucje kultury będą otwierane stopniowo i w różnym czasie. O konkretnym terminie decydować będzie organ prowadzący daną placówkę po konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną.

Zgodnie z powyższym ostateczny termin otwarcia Gminnej Biblioteki Publicznej w Niedźwiedziu oraz "Orkanówki" zostaną podane w najbliższym czasie.

 ................................................................................................................................................................................................................................................

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury,

w związku z powyższym w dniach 11 – 29 marca 2020 roku Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu będzie zamknięta (dotyczy to również Orkanówki). Odwołane zostają też wszelkie zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży i osób starszych.

............................................................................................................................................................................................

W dniach 16.01.2020r. do 29.02.2020r. nie ma możliwości indywidualnego zwiedzania „Orkanówki” z powodu urlopu pracownika. 

Zwiedzanie grupowe możliwe będzie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym:
Tel.18 33 17 099